O firmie

SAKO

Działamy na rynku rolnym nieprzerwanie od lat 90-tych, natomiast od 2007 roku jako Spółka SAKO realizujemy, we współpracy ze swoimi kontrahentami i klientami, idee nowoczesnego rolnictwa.

Aktualnie działamy w czterech lokalizacjach województwa lubelskiego: Bychawka Druga, Jabłonna Druga, Kraśnik oraz Leśniowice. Od samego początku działalności troszczymy się o to, by jak najlepiej dopasować ofertę naszej firmy do potrzeb Klientów.

Doświadczenie i rozwój w kompleksowej obsłudze rolnictwa są dla nas powodem do wielkiej dumy.
Podstawowym profilem działalności jest skup i sprzedaż zbóż oraz ich logistyka. Zgodnie z przyjętą polityką firma prowadzi zakup najlepszej jakości surowców od dostawców gwarantujących niezbędny poziom jakości i zaufania. Zaopatrujemy w płody rolne przemysł tłuszczowy, paszowy oraz młynarski.

Współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi producentami i koncernami w branży rolnej.
W każdym sezonie wzbogacamy ofertę rekomendowanych przez nas produktów starannie ją selekcjonując pod kątem efektywności i skuteczności rozwiązań, funkcjonalności zastosowań, a także przydatności agronomicznej do specyficznych warunków glebowych, klimatycznych oraz regionalnych.

Dodatkowo spółka zajmuje się sprzedażą nawozów sztucznych, węgla, materiałów budowlanych.
Produkty w naszej ofercie są zawsze skuteczne, sprawdzone i uznane w praktyce. Nasza wyspecjalizowana kadra służy Państwu doradztwem w tym zakresie. Dodatkowo dysponujemy własnym transportem do przewozu zbóż i środków do produkcji rolnej.

Certyfikaty